Wedstrijdschema

45+1 - ASV Arsenal 45+1
0297 Mannen 45+ Zaterdag
15:00
Thuis
JO10-10 - Ouderkerk JO10-2
0266 Onder 10 competitie (3e fase)
13:30
Thuis
JO10-13 - Abcoude JO10-4
0266 Onder 10 competitie (3e fase)
12:15
Thuis
JO10-16 - Waterwijk JO10-9
0266 Onder 10 competitie (3e fase)
13:30
Thuis
JO10-17 - TABA JO10-5
0266 Onder 10 competitie (3e fase)
13:30
Thuis
JO10-9 - BFC JO10-7
0266 Onder 10 competitie (3e fase)
12:15
Thuis
JO11-1 - Zeeburgia JO11-2
0270 Onder 11 competitie (3e fase)
08:30
Thuis
JO11-11 - FC Weesp JO11-3
0270 Onder 11 competitie (3e fase)
14:30
Thuis
JO11-4 - SDO JO11-2
0270 Onder 11 competitie (3e fase)
10:00
Thuis
JO11-6 - Hoogland JO11-6
0270 Onder 11 competitie (3e fase)
13:00
Thuis
JO11-9 - Abcoude JO11-3
0270 Onder 11 competitie (3e fase)
08:30
Thuis
JO12-1 - Muiden JO12-2
0332 Onder 12 competitie (3e fase)
11:30
Thuis
JO12-10 - Badhoevedorp JO12-3
0332 Onder 12 competitie (3e fase)
12:00
Thuis
JO12-3 - Baarn sv JO12-2
0332 Onder 12 competitie (3e fase)
13:00
Thuis
JO12-6 - SDO JO12-1
0332 Onder 12 competitie (3e fase)
14:30
Thuis
JO12-9 - Geuzenm'meer JO12-5
0332 Onder 12 competitie (3e fase)
11:30
Thuis
JO13-1 - Bennekom JO13-1
0250 Onder 13 competitie (A-cat)
10:15
Thuis
JO13-6 - DRC JO13-2
0257 Onder 13 competitie (voorjaar)
08:30
Thuis
JO13-7 - BFC JO13-6
0257 Onder 13 competitie (voorjaar)
12:00
Thuis
JO13-8 - Vecht de JO13-2
0257 Onder 13 competitie (voorjaar)
10:00
Thuis
JO14-2 - Meern de JO14-2
0313 Onder 14 competitie (voorjaar A-cat)
13:45
Thuis
JO15-2 - FC Weesp JO15-1
0247 Onder 15 competitie (voorjaar)
15:45
Thuis
JO7-2 - OSC JO7-1
0279 Onder 7 competitie (voorjaar)
08:30
Thuis
JO7-2 - Rap JO7-1
0279 Onder 7 competitie (voorjaar)
08:55
Thuis
JO7-3 - Zeeburgia JO7-2
0279 Onder 7 competitie (voorjaar)
10:10
Thuis
JO8-1 - PVCV JO8-1
0328 Onder 8 competitie (3e fase)
09:45
Thuis
JO8-12 - DRC JO8-2
0328 Onder 8 competitie (3e fase)
08:30
Thuis
JO8-3 - BFC JO8-3
0328 Onder 8 competitie (3e fase)
11:00
Thuis
JO8-4 - CSW JO8-1
0328 Onder 8 competitie (3e fase)
11:00
Thuis
JO8-5 - Victoria JO8-4
0328 Onder 8 competitie (3e fase)
08:30
Thuis
JO8-9 - TABA JO8-3
0328 Onder 8 competitie (3e fase)
12:15
Thuis
JO9-1 - Ajax JO9-2
0324 Onder 9 competitie (3e fase)
11:00
Thuis
JO9-10 - Sporting Almere JO9-3
0324 Onder 9 competitie (3e fase)
09:45
Thuis
JO9-13 - Geuzenm'meer JO9-2
0324 Onder 9 competitie (3e fase)
08:30
Thuis
JO9-14 - Almere FC JO9-6
0324 Onder 9 competitie (3e fase)
08:30
Thuis
JO9-16M - AS 80 JO9-15M
0324 Onder 9 competitie (3e fase)
09:45
Thuis
JO9-3 - Huizen JO9-2
0324 Onder 9 competitie (3e fase)
11:00
Thuis
JO9-5 - Waterwijk JO9-5
0324 Onder 9 competitie (3e fase)
12:15
Thuis
JO9-8 - Hooglanderveen JO9-10M
0324 Onder 9 competitie (3e fase)
09:45
Thuis
MO11-1 - Kadoelen sv MO11-2
254 Meiden Onder 11 competitie (voorjaar)
10:00
Thuis
MO13-1 - Zuidvogels MO13-1
247 Meiden Onder 13 competitie (voorjaar)
16:00
Thuis
MO15-1 - Buitenboys MO15-2
241 Meiden Onder 15 competitie (voorjaar)
14:00
Thuis
Wedstrijdnummer
Tegenstander
Verzamelen
Spelen
Scheidsrechters
Veld
Velddeel
Reistijd minuten
Afstand km
Rijders
Club opmerking
KNHB opmerking
Locatie
Locatie club
Bekijk route
Stand in de poule
  Team Gespeeld Punten